• 0216 621 92 54
  • info@sancaktepedishekimi.com

Çekmeköy Diş Hekimi

Çekmeköy Diş Hekimi

Sancaktepe de bulunan muayenehanemizde diş sağlığına yönelik bütün işlemleri gerçekleştirmektedir. Diş sağlığının önemini ve gülüşünüz güzelliğini bulmanız da size yardımcı olmaktan mutluluk duymaktayız.

Muayenehanemizde diş ile ilgili bütün işlemlerin yapılmasına olanak sağlamaktayız. Sağlığınız her şeyden önemli sloganı ile diş sağlığınızın önemini belirtmek isteriz implant uygulamalarında, diş beyazlatma işlemleri ve diş teli tedavileri de uygulanmaktadır.

 

Muayenehanemizdee implant uygulaması yapılmaktadır. İmplant diş kökünü taklit etmek için titanyumdan üretilmiş bir madde ile yapay kökler oluşturmayı sağlamaktayız.  incelenerek uygulanan ve dikkat isteyen implant uygulamaları da hastalarımızın belli işlemlerden geçerek sonucunda bu tedavinin olumlu olup olmayacağına karar verilmektedir. Hastamıza uygulanacak klinik muayene sonucunda implantın uygulanması istenilen yerin uygun şartlarda olduğu tespit edilir, radyografik muayene sonuçlarında ise implantın uygulanacak yerin kemik yapısına bakılarak implantı kaldırabileceğinin kararı anlaşılmaktadır.

 

Diş sağlığımız da diş beyazlatma işlemleri de yapılmaktadır. Diş beyazlatma işlemleri dişin üzerindeki renk bozukluklarından kaynaklı olup uzman diş hekimlerimiz tarafından en güzel biçimde uygulanmaktadır. Dişlerin görünümünü güzelleştirerek, gülümsemeniz oldukça güzel bir görüntüye sebep olacaktır. Hastalarımızın en güzel şekilde tedavilerine olanak sağlayarak bu hizmeti sunmaktan mutluluk duymaktayız. Diş sağlığınız için bize ulaşabilirsiniz.Yukarı Çık