• 0216 621 92 54
  • info@sancaktepedishekimi.com

Ülkemizde insanların birçoğunun ne yazık ki pek dikkat etmediği, ancak ağrısı beynimize ulaştığında çözüm aradığımız, sağlığımızı hiçe sayacak uygulamalar yaptığımız ve aslında tüm vücut sağlığımızın temeli olan ağız sağlığıdır.

Bugüne kadar yapılan araştırmalar gösteriyor ki ağız sağlığı kanserden mide rahatsızlıklarına, iltihaplanmalardan romatizmalara birçok hastalığın başlangıcını oluşturabiliyor.

Bunun haricinde kişisel gelişimde de en önemli yeri elinde tutan ağız sağlığı, aslında toplumdaki diğer insanlarla ilk etkileşimin sağlandığı ilk intibahın verildiği yerdir. Kötü kokan bir nefes etrafımızdaki tüm insanları bizden çekinmesi, iğrenmesi gibi kötü sonuçlar doğuracaktır. Sosyal çevremizde dışlanmanın ilk nedeni olabilecek ağız sağlına dikkat etmezsek ileri ki dönemlerinde oluşabilecek dişeti çekilmeleri, dökülmeler, çürükler ağzımızdaki bu kalemizin kaybedilmesine neden olacaktır.

 

Tedavilerimiz haricinde estetik işlemlerimiz ile de sizlere mükemmel bir gülüşün kapılarını açıyoruz.

Porselen; porselen laminalar kullanarak sadece dişlerinizin ön tarafına yapıştırılan porselen parçalar ile dişe asgari zarar verilerek gerçekleştirilir.

Beyazlatma; mine üzerinde farklı sebeplerle oluşan sararma ve lekelenmeyi temizleme işlemidir.

Dolgu; inlay-onlay dolgular ile eski dolgu malzemelerine göre daha kaliteli ve dayanıklı olan bu malzemeler ile dolgum düştü derdine son.

 

Sarıgazi Merkezde bulunan muayehehanemiz, Ankara caddesinde Akbank'ı geçtikten 20 mt sonra sağda bulunmaktadır.

 Yukarı Çık